fbpx

JAKI JEST KOLOR ROKU 2018 ?

 

Kolorem roku 2018 wg Pantone został ULTRA VIOLET. Wybrany kolor zawsze jest wskaźnikiem tego co ma wydarzyć się w branżach kreatywnych, w tym również w trendach ślubnych. Bezapelacyjnie było tak w przypadku zeszłorocznego wyboru Pantone, jaki padł na GREENERY. Zauważalny był napływ inspiracji w wystroju stołów, instalacjach, a także bukietach. W tym roku również możemy spodziewać się mnóstwa fioletowych inspiracji w dodatkach, bukietach, elementach wystroju stołów, ale także w papeterii.

 

CO WŁAŚCIWIE SYMBOLIZUJE ULTRA VIOLET ?

 

Leatrice Eisman, dyrektorka Instytutu Kolorów Pantone, twierdzi, że odcień ten symbolizuje oryginalność, pomysłowość i progresywne myślenie.Ultra Fiolet jest kolorem złożonym, przywołującym na myśl tajemnice kosmosu, dającym przedsmak tego, co znajduje się przed ludzkością i symbolizującym wszechświat z jego nieograniczonymi możliwościami. Enigmatyczny fiolet to także kolor zrywającej z konwencją kontrkultury, wyrażanej w artystycznym geniuszu takich twórców jak Prince, Bowie czy Hendrix. Ponadto, ten odcień fioletu kojarzy się z mistycyzmem. Często wykorzystuje się go w miejscach, gdzie praktykuje się medytację.
W tym roku spodziewajcie się go zatem zarówno w sztuce, designie, grafice, modzie, a także na WESELACH.

 

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji ślubnych:

Myślicie, że ULTRA VIOLET podbije serca Panien Młodych podobnie jak kolory roku w ubiegłych latach?

 

www.pinterest.com www.stylemepretty.com www.wildandwondrousflowers.co.uk www.himisspuff.com www.onceuponatimeawedding.com
www.ceremonyblog.com www.theweddingplaybook.com www.weddingchicks.com www.bodasyweddings.com

 

BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE
+ 48 695 131 256
ul. Matejki 4/1, KATOWICE