fbpx

Polecamy Agencję Brilliant Wedding!
Mając małe dziecko, szukaliśmy agencji ślubnej, która zajmie się organizacją naszego dnia i zdejmie nam choć część obowiązków z głowy 🙂
Od początku byliśmy pod wrażeniem oferty, pomysłów i propozycji przygotowanych przez Hanię. Ale tak kompleksowej pomocy w dosłownie każdym zakresie nawet się nie spodziewaliśmy!
Hania dopracowała samodzielnie wszystko od zaproszeń, winietek i menu, przez kompozycje kwiatowe w kościele i na sali, aż po oprawę muzyczną mszy, czy repertuar muzyczny wesela. Jej czujne oko zweryfikowało nawet mój makijaż i fryzurę próbną, czy każdy detal szytej u krawcowej sukni. Hania nigdy nie narzucała swojej wizji, a jej sugestie i wskazówki były bardzo cenne.
Dekoracje kościoła i sali były niestandardowe i po prostu przepiękne, a oprawę muzyczną mszy do dziś goście wspominają z zachwytem!
Hania zadbała o każdy szczegół i dzięki rewelacyjnej organizacji i koordynacji całego dnia, nasz ślub był perfekcyjny.
Dziękujemy za wszystko, to był nasz najszczęśliwszy dzień i to także dzięki Tobie! Brilliant Wedding to agencja z klasą!
Polecamy z całego serca i z pełną odpowiedzialnością.
Jeśli chcecie, żeby Wasz dzień był magiczny, wyjątkowy i najpiękniejszy – powierzcie go Hani, a na pewno będziecie wspominać go z uśmiechem, drżącym sercem i łezką w oku!

Agnieszka i Bartek

kompleksowa organizacja i koordynacja dnia ślubu i wesela

Wraz z żoną gorąco polecamy Easy Dance Center - z uwagi na cierpliwość i serdeczność. Po kursie u Hani nie jesteśmy już takim drewnem : ) Początkowo obraliśmy sobie bardzo trudny kierunek, ale Hania potrafiła połączyć nasze zamierzenia z naszymi umiejętnościami (ich brakiem 😉 ) tak, że wszystko wyszło lepiej nawet, niż przypuszczaliśmy. Polecamy! ; )

Magda i Arek

indywidualne lekcje pierwszego tańca

Hania ogarnęła nasze wesele od strony dekoracyjnej jak i tanecznej na szóstkę. 😄 Potrafiła wyczarować dekoracje takie jakich w życiu bym sobie nie wyobraziła, zaczynając od ścianki, kończąc na upominkach dla gości. Wiele rzeczy podpowiedziała i zasugerowała, co nie ukrywam, uratowało nam wygląd całej sali. Polecam gorąco, lepszej dekoratkorki nie znajdziecie 😄❤

Krysia i Robert

oprawa dekoracyjna i indywidualne lekcje pierwszego tańca

Haniu,
Ten wspaniały dzień i piękna noc to suma wielu składowych. Gdy zdecydowaliśmy się na rustykalne wzornictwo, podtrzymywałaś nas w tym pomyśle i podsuwałaś idee, które z czasem pozwoliły poukładać jednolity styl graficzny oprawy wesela – zaproszeń , winietek oraz wystroju sali i kościoła.
Mogliśmy liczyć na obiektywną i opartą na doświadczeniu radę. W dzisiejszym przesycie wzorów, styli, kolorów – łatwo jest się zagubić.
Dziękujmy Ci że trzymałaś naszą wyobraźnie w ryzach.W takich rękach jesteśmy spokojni i z niecierpliwością czekamy na ten szczególny dzień.

Ola i Rafał

indywidualne konsultacje ślubne

Z całego serce polecamy naukę tańca w Easy dance center. Hania jest niesamowitym nauczycielem , cierpliwym ,potrafiącym postawić do pionu jak brakuje ci już nerwów i stwierdzasz fakt ze się do tego nie nadajesz. Układ idealnie dobrany do każdej pary indywidualnie . Na takie zajęcia przychodzi
Się z przyjemnością, cudownie spędzone godziny z druga połówka i Hanią. Na pewno jeszcze raz się spotkamy na sali ❤️ polecamy A&K Łozińscy 💐

Ola i Krzysiek

indywidualne lekcje pierwszego tańca

BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE
+ 48 695 131 256
ul. Matejki 4/1, KATOWICE