fbpx

O NAS

Brilliant Wedding to profesjonalna agencja ślubna działająca głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Tworzona jest przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Założycielką agencji jest certyfiowana konsultantka ślubna, która osobiście czuwa nad każdym ślubem powierzonym w nasze ręce.

Brilliant Wedding to jedyna agencja w Polsce która obok organizacji ślubu i wesela, w swojej ofercie posiada również naukę wymarzonego pierwszego tańca !

HANNA SKOWRON

Certyfikowana Konsultantka Ślubna i Event Menager. Pomysłodawczyni Agencji Ślubnej Brilliant Wedding.  Z wykształcenia aktorka scen muzycznych i absolwentka prawa na Uniwersytecie Śląskim. Z zamiłowania kreatorka perfekcyjnych uroczystości. Urodzona organizatorka. Ponadto tancerka z 20 letnim doświadczeniem scenicznym oraz choreograf. Występowała m.in. na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach.  Uwielbia pracę z ludźmi i tworzenie rozmaitych produktów hand made. Potrzeba ciągłego samorozwoju popchnęła ją do porzucenia pracy w kancelarii i pójścia drogą, którą wskazało jej serce. Największym szczęściem jest dla niej każda idealnie wykreowana uroczystość, czy przygotowana choreografia wywołująca niezatarte wspomnienia i uśmiechy na twarzach Pary Młodej.


ŁUKASZ SKOWRON

Właściciel Agencji Ślubnej Brilliant Wedding. Jego życie zawodowe głównie toczy się wokół  tańca, fitness i modelingu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie taneczne. Był m.in. uczestnikiem popularnego programu You Can Dance. Jest  instruktorem kulturystyki i fitness. Zajął 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w Fitness. Kreatywność to jego drugie imię dlatego tak dobrze radzi sobie z tworzeniem niebanalnych choreografii i oryginalnych ćwiczeń dla osób dążących do uzyskania idealnej sylwetki. Cechuje go komunikatywność oraz pozytywne podejście do każdego tematu.  Uwielbia psy i podróże. Każdy Klient jest dla niego inspiracją, a efekty, które widoczne są na parkiecie napędzają go do dalszej pracy.

ZAUFAJ NAM – BRILLIANT WEDDING

BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE
+ 48 695 131 256
ul. Matejki 4/1, KATOWICE