fbpx

„RZECZY NIEMOŻLIWE ROBIMY OD RĘKI, NA CUDA TRZEBA CHWILĘ POCZEKAĆ”

Brillant Wedding

O NAS ?

Brilliant Wedding to profesjonalna agencja ślubna działająca głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Tworzona jest przez ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Założycielką agencji jest certyfikowana konsultantka ślubna z wykształceniem prawniczym, która osobiście czuwa nad każdym ślubem powierzonym w nasze ręce.

Brilliant Wedding to jedyna agencja w Polsce, która obok organizacji ślubu i wesela, w swojej ofercie posiada również naukę wymarzonego pierwszego tańca oraz kompleksową usługę dekoracyjną dopasowaną do potrzeb Pary Młodej!

DLACZEGO MY ?

Oferujemy Wam indywidualne podejście i dopasowanie do każdego klienta. Pasja z jaką pracujemy pozwala nam stworzyć dla Was nieszablonowe rozwiązania. Chcemy dzielić się z Wami doświadczeniem, aby natłok spraw związanych z przygotowaniami nie odebrał Wam radości z nadchodzącego wydarzenia.

Chcesz, aby ten dzień przebiegał bez problemów i na zawsze pozostał w Waszej pamięci jako najpiękniejszy dzień w Waszym życiu?

Powierz swój ślub w Nasze ręce, a poczujesz się jak gość na własnym weselu !

Żadna inna rzecz na świecie nie daje tyle radości, co pasja. Pozwólcie nam podzielić się z Wami tą radością.

CO ZYSKACIE DZIĘKI NASZEJ POMOCY ? 

– oszczędność czasu

– oryginalne pomysły i rozwiązania

– sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców

– poczucie bezpieczeństwa

– gwarancję dobrego stylu

– wygodę komunikacji (kontakt z jedną osobą)

– profesjonalną pomoc wykwalifikowanej konsultantki ślubnej przez okres przygotowań

JAK PRACUJEMY ?

Etap 1

PIERWSZY KONTAKT

Podczas pierwszego kontaktu telefonicznego, bądź mailowego Narzeczeni mogą wybrać termin Naszego spotkania, jak również miejsce. Spotkanie może odbyć się w Naszym biurze, bądź kawiarni.

Etap 2

 SPOTKANIE

W trakcie pierwszego spotkania będziecie mogli przedstawić nam wizję Waszego wymarzonego ślubu i wesela oraz Wasze oczekiwania i priorytety. Na tym etapie postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania, a także rozwiązać Wasze ewentualne wątpliwości.

Etap 3

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Na tym etapie, na podstawie Waszych oczekiwań przygotujemy dla Was ofertę, wstępy kosztorys oraz przedstawimy Wam zakres prac jakich będziemy się podejmować w związku z Waszą uroczystością.

Do tego momentu Narzeczeni nie ponoszą kosztów, a przygotowanie wstępnej oferty nie jest zobowiązujące.

Etap 4

PODPISANIE UMOWY

Jeżeli oferta zostanie przez Was zaakceptowana następuje przygotowanie i podpisanie umowy.

Etap 5

REALIZACJA ZADAŃ

To etap, na którym przystępujemy do realizacji prac związanych z Waszą uroczystością. Od tej chwili wszystkie problemy pozostają na naszej głowie. Będziemy sprawnie czuwać nad organizacją oraz przebiegiem Waszej uroczystości.

Zaufaj nam – brilliant wedding

BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE
+ 48 695 131 256
ul. Matejki 4/1, KATOWICE