fbpx

Jeżeli planujesz samodzielnie stworzyć aranżację na Wasz ślub i wesele, zachęcamy z naszej WYPOŻYCZALNI! Znajdziesz w niej różnorodny asortyment m.in. serwetki materiałowe, obrusy, świeczniki, ścianki, wazony...

 

BESTSELLERY

Pełny katalog elementów dekoracyjnych znajdziesz w zakładce PRODUKTY, bądź na naszym facebook'u w zakładce sklep

 

Swoje zamówienie możesz złożyć poprzez użycie przeznaczonego do tego FORMULARZA.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni dekoracji?

 

  • SZEROKI ASORTYMENT - wypożyczalnie posiadają szeroki asortyment, dzięki temu możesz dobrać pasujące do siebie elementy dekoracyjne.

  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - ze względu na szeroki asortyment, możesz znaleźć wszystkie potrzebne dekoracje w jednym miejscu, dzięki temu oszczędzasz sporo czasu na samym zamównieniu, ale również na zwrocie rzeczy. Nie musisz tracić cennych godzin na jeżdżenie po sklepach. Wypożyczalnia w swojej ofercie posiada również czyszczenie - wystarczy spakować i odesłać dekoracje lub zamówić odbiór przez firmę.

  • OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA - rzeczy zamówione w wypożyczalni zostają dostarczone, bądź wysłane na miejsce przyjęcia. Dzięki temu nie musisz myśleć o ich dodatkowym przewozie, ani o tym gdzie przechowywać wszystkie zebrane elementy. 
    Wystarczy przyjechać na sale i zająć się najprzyjemniejszym, czyli aranżacją Waszej pięknej uroczystości.

  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY - cena niektórych elemnetów dekoracyjnych w wypożyczalni potrafi być nawet 10 RAZY NIŻSZA, niż cena zakupu. Czym większa uroczystość, tym bardziej opłaca się skorzystać z jej usług.  

  • DORADZTWO - możesz liczyć na pomoc naszej dekoratorki, w zakresie doboru elementów dekoracyjnych i dopasowania ich do wybranej przez Was sali. 

BRILLIANT WEDDING

CZEKAMY NA CIEBIE
+ 48 695 131 256